Aktualności

Home Staging Nieruchomości co to jest ?
27 października 2017

Home Staging nieruchomości – co to jest i skąd pochodzi?

Home staging podobnie jak Hot Dog, Hamburger czy Halloween dotarł do nas ze Stanów Zjednoczonych. Wielu z nas słyszało o tym terminie, ale nie wielu wie skąd „to” się wzięło, i na czym „to” polega ? To tak trochę w stylu „wiem, że dzwonią ale nie wiem w którym kościele”.
16 października 2014

Odpis z KRS przez Internet bezpłatny

Odpis z KRS przez Internet bezpłatny Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości można znaleźć nową usługę dostępu do informacji z Krajowego Rejestru Sądowego. Dostęp do bezpłatnej usługi jest pod linkiem https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu pozwala ona na pobranie wydruku informacji odpowiadającej aktualnemu odpisowi o podmiocie wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego

26 maja 2015

Nieruchomości - Własny dom. Pozwolenie na budowę.

Nieruchomości - Własny dom. Pozwolenie na budowę. Nowelizacja prawa budowlanego.  Kogo ucieszy? Już od 28 czerwca 2015 roku możliwa będzie budowa domów wyłącznie na podstawie zgłoszenia z projektem. Co to oznacza dla przeciętnego obywatela?

1 sierpnia 2014

Wydruk Księgi elektronicznej online .

We wtorek 01 lipca 2014 weszły w życie przepisy ułatwiające dostęp do ksiąg wieczystych przez internet. Zgodnie ze zmianą drogą elektroniczną można składać wnioski o wydanie odpisu lub wyciągu z księgi wieczystej i dokonanie wydruku takiego dokumentu za pośrednictwem systemu teleinformatycznego. Taki wydruk ma moc dokumentu wydawanego w sposób tradycyjny przez sąd.

18 kwietnia 2012

Jakich mieszkań szukają klienci Nieruchomosci Poznań

Jakich mieszkań szukają klienci, jakie oferty cieszą się ich zainteresowaniem? Marzymy o mieszkaniach z min. 3 pokojami, kupujemy przede wszystkim 2 pokoje, a inwestujemy w kawalerki. Mieszkania 4-pokojowe pozostają w zasięgu co 9 poszukującego, a większe już tylko co 45 - wynika z analizy portalu nieruchomości Oferty.net.

17 grudnia 2014

Jak kupić mieszkanie i oszczędzić?

W czasach, kiedy większość klientów bardzo skrupulatnie przelicza każdą złotówkę przeznaczaną na zakup mieszkania, ogromnego znaczenia nabiera to, co i w jakim stanie pozostawia w lokalu poprzedni właściciel. Kupując mieszkanie w dobrym stanie, niewymagające remontu, a do tego wyposażone w niezbędne sprzęty, nabywca może zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Mówiąc o zakupie mieszkania, zwykle mamy na myśli wyznaczony obrysem ścian lokal w budynku znajdującym się w danej lokalizacji.