O Firmie

Jesteśmy niezależną licencjonowaną dynamicznie działającą na poznańskim rynku agencją nieruchomości znajdującą się w Centrum Poznania. Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług, gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji, profesjonalne usługi, rzetelne doradztwo oraz pełną dyskrecję.

Poprzez systematyczne pogłębianie wiedzy oraz uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez wykwalifikowanych specjalistów zapewniamy fachową i rzetelną wiedzę. Przywiązujemy szczególną wagę do zdefiniowania potrzeb naszych Klientów i dostosowania ich do prezentowanych nieruchomości.

Uczestniczymy podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu podpisania umowy dotyczącej konkretnej nieruchomości. Zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną realizowanych transakcji. Pozostajemy również do dyspozycji naszych Klientów podczas podejmowania decyzji kredytowych, przygotowywania projektów aranżacji zewnętrznej i wewnętrznej nieruchomości, zarządzania nieruchomościami

Najważniejszym elementem naszej strategii jest satysfakcja naszych Klientów oraz szacunek dla ich czasu i pieniędzy. Nowym Klientom życzymy, aby także oni znaleźli
w nas godnych zaufania partnerów i przekonali się o naszym profesjonalizmie.

Służymy pomocą przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu podpisania umowy dotyczącej konkretnej nieruchomości. Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale także przyjacielem i doradcą.

Z jednakowym entuzjazmem pracujemy dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Specjalizujemy się także w usługach dla klientów zagranicznych.

Dysponujemy szeroką oferta nieruchomości:

-  mieszkania
-  domy
-  grunty pod działalność gospodarczą
-  grunty mieszkaniowe dla firm budowlanych i developerów
-  hotele
-  kamienice
-  pałace
-  biurowce
-  działki budowlane
-  grunty rolne
-  nieruchomości komercyjne
-  oraz wiele innych obiektów na sprzedaż i do wynajmu

Podkreślając nasze doświadczenie oraz profesjonalizm pragniemy poinformować Państwa iż działamy zgodnie z Kodeksem Etyki i Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz jesteśmy członkami:

Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
61-840 Poznań, ul. Świętosławska 10 www.wspon.pl

Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości
00-826 Warszawa, ul. Śliska 52 www.pfrn.pl

REAL NET - Poznańskie Konsorcjum Agencji Nieruchomości
Sieć wymiany ofert nieruchomości www.nieruchomista.pl

Bierzemy udział w pracach Komisji Międzynarodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami wydane przez Ministerstwo Budownictwa oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w PZU S.A.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Licencja zawodowa nr 6293